Pakalpojumi

Mūsu uzņēmums ir orientēts uz vairumtirdzniecību, un mēs esam priecīgi jums piedāvāt plašu visiespējamāko marku (Apple, Samsung, LG, Huawei) un modeļu tehnikas un iekāršu izvēli: mobilie telefoni, spēļu konsoles, televizori un datortehnika – pa īpaši zemām cenām.

Viss, kas jums ir nepieciešams izdarīt ir izlemt cik daudz tehnikas pasūtīsiet, kādas markas un modeļus, un visu pārējo izdarīsim mēs. Kvalitāte, garantija, zemas cenas – tie ir pamata faktori, pateicoties kuriem klienti veic iepirkumus tieši pie mums.

Turklāt, jūs varat ietaupīt savu laiku. Vairāk nav nepieciešamības meklēt dažādus piegādātājus dažādām precēm. Pie mums jūs varat iepirkt visu nepieciešamo un populārāko tehniku (Apple, Samsung, LG, Huawei) izdevīgi:

  • mobilie telefoni;
  • spēļu konsoles;
  • televizori;
  • datortehnika.

Mobilie telefoni un viedtālruņi vairumā izdevīgi

Jūs meklējat mobilos telefonus un viedtālruņus pa zemam vairumtirdzniecības cenām? Priekš šī mēs arī strādājam. Apple, Samsung, LG, Huawei – iegūstiet populāras un mūsdienīgas mobilās iekārtas izdevīgi, un tajā paša brīdī esiet pārliecināti par preces kvalitāti. Mēs zinām tos kritērijus pēc kuriem izvēlas savu vairumtirgotāju, un rūpīgi ievērojam tos: plaša mobilo telefonu izvēle, iespēja iegādāties viedtālruņus lētāk, preces oriģinalitāte, kvalitāte, garantijas, kā arī, protams, pasūtījuma veikšanas ērtums un tā izpildīšana termiņos. Tieši no mums ir atkarīgs ne tikai jūsu darbs, bet arī vai jūsu klients saņems vēlamo Apple, Samsung, LG, Huawei mobilo telefonu vai viedtālruņi laikā.

Zemas cenas Apple, Samsung, LG, Huawei u.c. mobilajiem telefoniem un viedtālruņiem vairumā.

 

Spēļu konsoles vairumā izdevīgi

Jūs meklējat spēļu konsoles pa zemam vairumtirdzniecības cenām? Priekš šī mēs arī strādājam. Apple, Samsung, LG, Huawei – iegūstiet populāras un mūsdienīgas spēļu konsoles izdevīgi, un tajā paša brīdī esiet pārliecināti par preces kvalitāti. Mēs zinām tos kritērijus pēc kuriem izvēlas savu vairumtirgotāju, un rūpīgi ievērojam tos: plaša spēļu konsoļu izvēle, iespēja iegādāties spēļu konsoles lētāk, preces oriģinalitāte, kvalitāte, garantijas, kā arī, protams, pasūtījuma veikšanas ērtums un tā izpildīšana termiņos. Tieši no mums ir atkarīgs ne tikai jūsu darbs, bet arī vai jūsu klients saņems vēlamo Apple, Samsung, LG, Huawei spēļu konsoli laikā.

Zemas cenas Apple, Samsung, LG, Huawei u.c. spēļu konsolēm vairumā.

 

Televizori (32-65” UHD, HD un HD-ready) vairumā izdevīgi

Jūs meklējat televizorus (32-65” UHD, HD un HD-ready) pa zemam vairumtirdzniecības cenām? Priekš šī mēs arī strādājam. 32-65” UHD, HD un HD-ready – iegūstiet populārus un mūsdienīgus televizorus izdevīgi, un tajā paša brīdī esiet pārliecināti par preces kvalitāti. Mēs zinām tos kritērijus pēc kuriem izvēlas savu vairumtirgotāju, un rūpīgi ievērojam tos: plaša televizoru izvēle, iespēja iegādāties televizorus  (32-65” UHD, HD un HD-ready) lētāk, preces oriģinalitāte, kvalitāte, garantijas, kā arī, protams, pasūtījuma veikšanas ērtums un tā izpildīšana termiņos. Tieši no mums ir atkarīgs ne tikai jūsu darbs, bet arī vai jūsu klients saņems vēlamo televizoru (32-65” UHD, HD un HD-ready) laikā.

Zemas cenas 32-65” UHD, HD un HD-ready u.c. televizoriem vairumā.

 

 

 

Datortehnika vairumā

Datortehnika (cietie diski, monitori, procesori u.c.) vairumā izdevīga.

Jūs meklējat datortehniku (cietie diski, monitori, procesori u.c.) pa zemam vairumtirdzniecības cenām? Priekš šī mēs arī strādājam. Intel, Samsung, GeForce, LG – iegūstiet populāru un mūsdienīgu datortehniku (cietie diski, monitori, procesori u.c.) izdevīgi mājai vai birojam, un tajā paša brīdī esiet pārliecināti par preces kvalitāti. Mēs zinām tos kritērijus pēc kuriem izvēlas savu vairumtirgotāju, un rūpīgi ievērojam tos: plaša datortehnikas izvēle, iespēja iegādāties cietos diskus, monitorus, procesorus u.c. lētāk, preces oriģinalitāte, kvalitāte, garantijas, kā arī, protams, pasūtījuma veikšanas ērtums un tā izpildīšana termiņos. Tieši no mums ir atkarīgs ne tikai jūsu darbs, bet arī vai jūsu klients saņems vēlamo cieto disku, monitoru, procesoru u.c. laikā.

Zemas cenas datortehnikai, cietiem diskiem, monitoriem, procesoriem u.c. vairumā.